Рейтинг@Mail.ru
🇷🇺      🇺🇦

Guess (Гесс)

Немає духів за обраними критеріями.

GUESS - живіть яскраво!

Бренд був заснований братами Марчіано. Не зумівши завоювати публіку у Франції, вони відправляються в Америку і відкривають власну справу з пошиття джинсового одягу. Їх моделі відрізнялися елегантністю і новизною.

Перші духи GUESS були випущені в 1990 році і відразу були високо оцінені покупцями. Парфуми Гесс має виражений сексуальний підтекст, він спокусливий і чарівний. Одна крапля парфуму і серце починає битися сильніше, а душа жадає пригод.

Парфумована вода і духи GUESS створені для активних людей, які кидають виклик повсякденності. Вони авантюристи, їхнє життя повне яскравих емоцій, пристрастей, романтики і ніжності.

Жіночі аромати GUESS надають загадковості, спокусливою грації і сексуальності. Жоден чоловік не зможе залишитися байдужим поряд з такою жінкою, він буде бажати її розумом і душею, і робити все заради цього.

Не менш чарівні і чоловічі аромати, в них часто звучать ноти шкіри, мускусу, цитрусів і квітів. Створюючи навколо свого господаря ауру альфа-самця, переможця, образ короля, а не принца.

Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100