🇷🇺      🇺🇦

Bentley (Бентлі)

Bentley - парфумерія для лідера

Історія цього бренду незвичайна, якщо більшість елітного парфуму було створено під керівництвом будинку мод, то даний парфумерний бренд був заснований під заступництвом автомобільного магната Bentley.

Для створення парфумерної лінії Bentley були залучені найвідоміші парфумери з усього світу. Вони зуміли створити не просто приголомшливі аромати, але і відобразити в парфумерії цінності компанії Bentley - розкіш, елегантність, вишуканий і дорогий стиль. Духи Бентлі динамічні, яскраві, наповнені життєвою енергетикою. Їх аромат з першої миті підкреслює високий статус власника.

Перші духи під брендом Bentley в співавторстві з відомою французькою компанією Art & Fragrance були представлені публіці в 2013 році. Було створено відразу два аромати, один - для повсякденного застосування, легкий, витончений. Інший орієнтований для особливих випадків, наповнений розкішшю, з акцентом на безкомпромісність.

У колекції Bentley - переважно чоловічі лінії. Уособлюють розкіш, експресивність, престиж, максималізм, елегантність. Такі аромати є обов'язковим атрибутом сучасного, харизматичного чоловіка, оточеного аурою успіху і непохитності.