🇷🇺      🇺🇦

Аромати Emilio Pucci (Еміліо Пуччі)

Парфуми EMILIO PUCCI

EMILIO PUCCI - один з найоригінальніших брендів на ринку моди. Модний будинок родом з Італії славиться своїми барвистими принтами і екстравагантним стилем. EMILIO PUCCI займається створенням не лише одягу, аксесуарів та взуття, а й парфумерії.

Перший аромат вийшов в 1966 році - майже 20 років після заснування самого бренду. Уже тоді він дуже полюбився всім шанувальникам вишуканих парфумів і до сьогодні залишається впізнаваним в усьому світі.

Те, що робить аромати особливими - це їх простота, яка в той же час підкреслює всі ваші сильні сторони, не позбавляючи вас уваги з боку оточуючих.

Різноманітність ароматів приємно дивує і не залишає байдужим. Ви можете собі підібрати абсолютно різні парфуми - від квіткових водяних і деревних до мускусних, цитрусових і східних.

Флакони ароматів також виглядають як твір мистецтва - вони прикрашені яскравими принтами, які уособлюють і сам бренд.

Компанія не стоїть на місці, вона стрімко розвивається і намагається йти в ногу з часом, з огляду на нові тренди, але при цьому зберігаючи свою самобутність.

Аромати від EMILIO PUCCI дійсно здатні зробити вас яскравіше і впевненіше. Вони надихають і спонукають вас до підкорення нових вершин!