🇷🇺      🇺🇦

Pierre Guillaume (П'єр Гійом)

Pierre Guillaume

Досить молодий парфумерний будинок Pierre Guillaume став всесвітньо відомим за дуже короткий час. П'єр Гійом створив свій власний бренд в 2002 році і вже через рік парфум отримав світове визнання і став улюбленцем багатьох естетів.

П'єр Гійом - дуже творча і бунтарська особистість, і ці риси дуже чітко простежуються в його парфумах. Також дуже важливу роль відіграють його знання в хімії, так як свою кар'єру він почав з цієї професії. І саме завдяки своїм навичкам, парфумер створює чисті біологічні компоненти, які служать ідеальною основою для ароматів.

Флакони ароматів виглядають злегка консервативно і традиційно, але це не робить їх застарілими або нудними. Це додає їм статусу і елегантності, роблячи їх ще більш привабливими і стильними.

Бренд спеціалізується на створенні ароматів як для чоловіків, так і для жінок. Насичені різними нотками - від східних і фужерних до цитрусових і квіткових, аромати іскрять свіжістю і молодістю.

Вони чудово підійдуть як і молодим представникам, які бажають продемонструвати свої цілі і амбіції, так і старшим представникам, які вже можуть похвалитися і досягненнями, і досвідом.

Парфуми від 
Pierre Guillaume - це в першу чергу можливість виділятися і запам'ятовуватися, і той же час зберігати власний спокій і впевненість у своїх силах!