🇷🇺      🇺🇦

Аромати Prada (Прада)

Парфуми Prada

Всіма улюблений італійський бренд Prada, який спеціалізується на створенні одягу, аксесуарів та взуття, вже з 2000 року радує своїх шанувальників великим вибором приголомшливих парфумів.

Бренд з 100 річною історією зараз знаходиться під керівництвом молодшої внучки засновниці - Міучча Прада. Ще в 2000 році парфуми були лімітованими, а вже з 2004 року їх випустили масовим тиражем.

Сама Міучча працює над створенням флаконів і упаковок для парфуму, а також бере активну участь в процесі створення самих ароматів.

Prada випускає парфуми як для жінок, так і для чоловіків. Крім цього, також існують унісекс колекції, які стали такими популярними серед молоді.

Різноманітність ароматів приємно дивує: кожен зможе підібрати щось особливе - від солодких ароматів до квіткових і цитрусових.

Аромати Prada дають нам можливість відчути себе впевнено і спокійно. Молодим шанувальникам ароматів ідеально підійдуть солодкі парфуми з нотками безтурботності, а квіткові аромати не дозволять нікому залишитися непоміченими. Лінія парфумів для чоловіків дозволить зачарувати будь-яку жінку.

Аромати Prada - це натхнення і насолода навколишнім світом!