Рейтинг@Mail.ru
🇷🇺      🇺🇦

Roberto Cavalli (Роберто Каваллі)

ROBERTO CAVALLI (Роберто Каваллі)

ROBERTO CAVALLI - це не просто стильний одяг, це спосіб життя. Індивідуальність і розкіш його моделей вражає з першого погляду. Він міг з легкістю створити образ світської левиці, яка має сексуальністю, що зводить з розуму чоловіків.

В середині 90-х років популярність Каваллі досягає світового рівня, його одяг користується великою популярністю серед богеми, акторів, шоу-бізнесу, бізнесменів. Талановитий дизайнер випускає не тільки жіночі, але й чоловічі колекції, і у всіх них звучить розкіш, порочність, шарм.

У 2002 році Каваллі представляє першу лінію парфумів, вони принесли своєму авторові величезний успіх. Розкішні, сексуальні, пристрасні духи ROBERTO CAVALLI були створені для темпераментних жінок, які знають, чого вони хочуть в цьому житті і прекрасно знають, як цього домогтися.

Уже через рік ROBERTO CAVALLI представляє чоловічі аромати. Наповнені східними прянощами, нотами кедра, абсенту з додаванням лаванди вони буквально зводили з розуму жінок.

Каваллі не був би великим, якби не приділяв особливої ​​уваги упаковці. Коробки з вишуканими парфумами ROBERTO CAVALLI декоровані під тваринний принт і зміїну шкіру.

Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100