🇷🇺      🇺🇦

Аромати Trussardi (Трусарді)

ПАРФУМИ TRUSSARDI (Труссарді) - в гонитві за ідеалом

Сьогодні будь-яка річ від TRUSSARDI асоціюється з розкішшю і елегантністю. Щодня тисячі модниць на інтуїтивному рівні вибирають парфуми цього бренду, відомого по всьому світу.

Компанія була заснована на початку ХХ століття, в місті Бергамо. Данте Труссарді відкриває невелику компанію з виробництва рукавичок. Але справжня епоха світанку припала на час, коли крісло керівника займає Нікола Труссарді, племінник засновника. Під його керівництвом впроваджуються нові технології, проводяться різні експерименти з тканинами і моделями. Одяг від TRUSSARDI являє собою ідеальний баланс між класикою та сучасними модними тенденціями.

Завдяки незгасаючої енергії і таланту Нікола представляє світу дивовижні парфуми. Перші духи були названі в честь бренду. Аромат був класику, але в новому, свіжому звучанні, з нотами яскравою динамічності.

Парфуми TRUSSARDI зазвичай вибирають люди, які високо цінують комфорт і бажають підкреслити свій високий статус. Розкішні, оксамитові і вишукані аромати зачаровують, створюють ауру успіху, довіри, гармонії, сили і шарму.