Рейтинг@Mail.ru
🇷🇺      🇺🇦

Yohji Yamamoto (Йоджі Ямамото)

YOHJI YAMAMOTO (Йоджі Ямамото) - японська витонченість

Бренд був заснований в 1972 році, японським дизайнером - Йоджі Ямамото. Головне завдання маестро стало створення принципово нових і унікальних нарядів. У своїх моделях він використовує мінімум деталей, переважно чорний колір і вільний крій. Але перш ніж впевнено зайняти місце на Олімпі моди, дизайнеру довелося повоювати і довести свій талант.

Вишукані модниці Парижа не відразу сприйняли всю красу творінь YOHJI YAMAMOTO, тому на першому етапі бренд зазнав невдачі. Але все змінилося після того як дизайнер отримав високу нагороду за незвичайні колекції, споживачі відразу переглянули своє ставлення до колекцій YOHJI YAMAMOTO і у бренду з'явилися шанувальники.

Як і більшість дизайнерів Ямамото не обійшла стороною парфумерну індустрію, тут майстри чекав великий успіх. Більшість з його парфумів стали легендою. Чоловічі духи YOHJI YAMAMOTO часто розкриваються теплими нотами шкіри, деревини, свіжими цитрусами та пікантними спеціями. Його аромати освіжають, бадьорять, створюють відчуття гармонії, окриляють і штовхають на рішучі кроки. Парфуми YOHJI YAMAMOTO особливо полюбилися творчим і харизматичним джентльменам, які не упустять можливості підкреслити свою унікальність, і привернути увагу жінок.

Жіночі аромати YOHJI YAMAMOTO делікатні і витончені, вони розкриваються самими м'якими і ніжними мотивами, огортаючи леді невидимою серпанком романтизму і чарівності. Яскраві співзвуччя YOHJI YAMAMOTO підкреслюють в жінці індивідуальність, привертають увагу сильної половини людства, роблять акцент на чутливість.

Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100