🇷🇺      🇺🇦

Чому тестери краще

Чому багато хто намагаються купити саме тестери?

(demonstration tester not for sale)

Переглядаючи каталоги парфумерії нерідко можна побачити приставку tester. Чим відрізняється такий парфум від звичайного і чому його вартість нижча?

Тестер відрізняється від оригінального парфуму більш спрощеною коробкою, але при цьому вміст ідентичний повноцінним парфумам. Тестер створюється, для того щоб покупець міг ознайомитися з парфумами.

Потрібно відзначити, що якщо аромат був випущений як парфумована вода (edp), то і тестер буде виконаний як парфумована вода тієї ж концентрації.
Упаковка для тестера зазвичай виготовляється з щільного картону, на ній немає дизайнерських елементів, лише найнеобхідніша інформація:

У тестера може бути відсутня кришечка.
У традиційних магазинах парфумерії Ви можете побачити полиці з низкою флаконів із написом тестер, їх наносять на паличку-блоттер, щоб відвідувач міг ознайомитися з ароматом.
Якщо Ви вже знайомі з цікавлячим Вас парфумом і Вас не бентежить великий обсяг, це зазвичай близько 100 мл, тоді тестер стане для Вас вигідною покупкою. Адже Ви купуєте той же аромат, тільки за меншу ціну за рахунок відсутності дизайнерського оформлення.

Отже, чим Tester краще?

Тестер — це ті ж оригінальні духи, але в максимально більшому обсязі.

Аромат парфуму у флаконі Тестер (рекламний зразок для вітрини) в точності такий же, як і в подарунковій упаковці бренду;

Тестер дешевше на 10-20%. При цьому різниця лише у вартості упаковки!