🇷🇺      🇺🇦

Термін зберігання парфумерії

Терміни придатності в парфумерії

Як марочні вина або коньяк, парфумерія має термін придатності, і коли він підходить до кінця, у багатьох виникає питання - чи можна користуватися таким парфумом? Чи не втрачає він властивості? Чи не принесе шкоди здоров'ю?

В принципі, парфумом можна користуватися довше. Задекларований стандартний термін зберігання у різних виробників складає від 3 до 5 років. Але в реальності, духи можуть прослужити значно більше або ж менше, все залежить від умов їх зберігання.

Існує кілька позитивних факторів, які не роблять руйнівну дію на парфум. Розглянемо їх трохи ближче.

Перше правило - прямі сонячні промені не повинні потрапляти на флакон з парфумами
Більшість дівчат воліє зберігати свою парфумерну колекцію на туалетному столику. Виглядає це дійсно вишукано і жіночно, витончений флакон у формі туфельки від Кароліна Еррера або сексуальний відтінок червоного від Ніна Річчі. Але ж зберегти цілісність аромату набагато важливіше.

Тому після того як Ви скористалися духами, їх необхідно ставити в темне місце, при цьому бажано зберігати їх в упаковці, вона служить додатковим захистом від світла.

Друге правило - стабільна температура

Деякі помилково вважають, що холодильник найкраще місце для зберігання духів, але це не так. Парфуми не любить високої температури, але при цьому вона погано переносить і низьку, а різкі і зовсім можуть зіпсувати парфумерну композицію. Тому фахівці не рекомендують зберігати парфуми в холодильнику, так само не можна залишати її у ванній кімнаті (тут дуже нестабільна температура). Де ж можна зберігати духи, щоб їх аромат продовжував радувати? В спальні.

Важлива порада!

Перш ніж скористатися духами, рекомендується їх злегка струсити, якщо в дорогому парфум є натуральні інгредієнти, то з часом вони можуть осідати, тому в міру витрати флакона аромат може змінювати свою композицію. В результаті, знайомий аромат в свіжо-купленому флаконі може здаватися Вам зміненим.

Про те, що духи прийшли в непридатність може говорити їх підвищена в'язкість, наявність осаду, помутніння, утворення неприємною ноти в улюбленому парфум.

Якщо в процесі зберігання розуміти ці правила, то улюблений аромат прослужить Вам багато років.