🇷🇺      🇺🇦

Заборонені аромати!

Заборонені аромати!

ирективи в ЄС після 2010 року)

На початку 2010 року виробники парфумів були приголомшені доповненнями в законі від МОЗ. Згідно з цією постановою, використання деяких інгредієнтів у виготовленні парфумерії строго обмежується, інші були взагалі внесені в заборонений список.
Як стверджує закон про права алергіків, на їх здоров'я можуть негативно позначатися деякі компоненти, які використовувалися при виробництві парфумів. Справа в тому, що щорічно число алергіків постійно зростає, що серйозно спантеличує міжнародну організацію охорони здоров'я.

Парфумерні будинку Європи охоче прийняли до уваги внесені поправки і знайшли нові рішення для виробництва ароматів, замінюючи деякі інгредієнти натурального походження їх недорогими штучними аналогами, які не викликають алергічної реакції.

На упаковках парфуму назва аромату, опис і склад залишаються колишніми, хіба що змінюється країна його походження.

В принципі, вловити різницю між ароматом який був випущений до і після 2010 року може хіба що професіонал або дуже чутливий ніс.

Звичайно, даний факт повинен радувати алергіків, адже тепер вони можуть користуватися улюбленими духами і не відчувати від цього дискомфорт.

Закон сприятливо позначається на захисті рослин, що знаходяться на межі зникнення або дуже рідкісних.