🇷🇺      🇺🇦

Заборонені аромати

Заборонені аромати

ирективи в ЄС після 2020 року)

На початку 2020 року виробники парфумів були приголомшені черговими доповненнями і оновленнями в законі від МОЗ. Згідно з цією постановою, використання і концентрація деяких інгредієнтів у виготовленні парфумерії строго обмежується, інші взагалі потрапили в заборонений список.

Як стверджують захисники закону про права алергіків, на їх здоров'я можуть негативно позначатися деякі компоненти, які використовувалися при виробництві парфумів. Справа в тому, що щорічно число алергіків постійно зростає, що серйозно спантеличує міжнародну організацію охорони здоров'я.

Парфумерні будинку Європи охоче прийняли до уваги внесені поправки і знайшли рішення для виробництва нових ароматів, замінюючи деякі інгредієнти натурального походження їх недорогими штучними аналогами, які не викликають алергічної реакції, або просто знизивши концентрацію дорогою композиції, щоб втиснути готову продукцію в строгі рамки Парфумерної Асоціації. Набагато складніше буде непомітно вирішити питання з парфумерними бестселерами, як з цим завданням впораються їх автори, чи зможуть повторити, покаже час.

Як завжди, на упаковках парфуму назва аромату, опис і склад залишаються колишніми, у деяких зміниться країна походження.

В принципі, вловити різницю між ароматом який був випущений до і після 2020 року зможе хіба що професіонал або дуже чутливий ніс.

Звичайно, даний факт повинен радувати алергіків, адже тепер вони можуть користуватися улюбленими духами і не відчувати від цього дискомфорт.

Закон сприятливо позначається на захисті рослин, що знаходяться на межі зникнення або дуже рідкісних.

А ми радимо знайти улюблений аромат в його звичному виконанні.