🇷🇺      🇺🇦

Зручна доставка

Ми доставимо по всій Україні!

Придбаний у нашому магазині товар, буде доставлений безкоштовно кур'єром у Києві і на всій території України, незалежно від суми Вашої покупки.

Способи доставки

Доставка замовлень - адресна доставка здійснюється безкоштовно кур'єрами компанії "Нова Пошта". За погодженням може бути використана інша служба доставки.

Швидка доставка

Терміни доставки залежать від Вашого місця  розташування. У Києві доставка як правило, відбувається на наступний день. Якщо Ви у іншому місті, доставка як правило, відбувається на наступний день або протягом трьох днів після дня замовлення.

Особливості

Доставка у вихідні або святкові дні, супер-термінова доставка, доставка у віддалені населені пункти, інші побажання, оплачуються замовником, обумовлюються на етапі оформлення та підтвердження замовлення.

Платіть зручним способом!

Увага! Важлива інформація.

Товари, придбані в нашому магазині, підлягають поверненню та обміну, якщо упаковка не розкрита. Коли ви отримуєте своє замовлення в відділенні сервісу експрес доставки, потрібно уважно, акуратно і дбайливо відкрити коробку, перевірити цілісність, комплектність, відповідність, кількість і зовнішній вигляд вмісту. Після цього ви можете з задоволенням зробити оплату замовлення і взяти чек у співробітника служби доставки. Обслуговування і зроблені в нашому магазині покупки будуть завжди приємні!

З детальними інструкціями рекомендуємо ознайомитися на сторінці "ПРАВИЛА"