🇷🇺      🇺🇦

Чому тестери краще

Чому всі намагаються купити для себе саме духи тестери

(demonstration tester)

Переглядаючи каталоги парфумерії, часто можна побачити слово tester. Чим відрізняється такий парфум від звичайного і чому його вартість нижче?

Тестер відрізняється від парфуму в подарунковій коробці саме упаковкою, так само на флаконі може бути відсутня кришечка, але при цьому вміст повноцінно-ідентичний. Тестер створюється, для того щоб покупець міг ознайомитися з ароматом в точці продажу.

Не плутайте, будь ласка, тестери ароматів з маленькими пробниками парфумів - віалкамі в кілька мілілітрів (їх зазвичай дарують покупцям в магазинах) або з отлівантамі в ноунейм флаконах без розпізнавальних знаків, яких немає в широкому асортименті в магазинах dutyfree.

Потрібно відзначити, що якщо аромат був випущений як парфюмированная вода (eau de parfum), то і тестер буде виконаний як парфюмированная вода тієї ж концентрації.

Упаковка для тестера зазвичай виготовляється з щільного гофрокартону, на ній немає дорогих елементів і є лише найнеобхідніша, коротка інформація:

У стаціонарних офлайн магазинах парфумерії ви можете побачити на полицях вітрин ряди флаконів з написом тестер, їх розпилюють на паперову паличку-блоттер або наносять на зап'ястя, щоб відвідувачі могли знайомитися з ароматами.

Коли ви вже знайомі з цікавим вам парфумом і вам потрібен його найбільший обсяг, це зазвичай близько 100 мл, тестер стане найвигіднішою покупкою. Адже ви платите меншу ціну тільки за рахунок відсутності елементів дизайнерського оформлення.