🇷🇺      🇺🇦

Чому тестери краще

Чому багато хто намагаються купити саме тестери

(demonstration tester not for sale)

Переглядаючи каталоги парфумерії часто можна побачити слово tester. Чим відрізняється такий парфум від звичайного і чому його вартість нижча?

Тестер відрізняється від парфуму в подарунковій упаковці більш спрощеною транспортувальною коробкою, може бути відсутня кришечка, але при цьому вміст повноцінно ідентичний. Тестер створюється, для того щоб покупець міг ознайомитися з ароматом.

Потрібно відзначити, що якщо аромат був випущений як парфумована вода (eau de parfum), то і тестер буде виконаний як парфумована вода тієї ж концентрації.
Упаковка для тестера зазвичай виготовляється з щільного картону, на ній немає дорогих елементів, лише найнеобхідніша інформація:

У стаціонарних магазинах парфумерії Ви можете побачити на вторинних полицях ряди флаконів з написом тестер, їх наносять на паперову паличку-блоттер, щоб відвідувачі могли знайомитися з ароматами.
Коли Ви вже знайомі з цікавлячим Вас парфумом і Вам потрібен найбільший обсяг, це зазвичай близько 100 мл, тестер стане найвигіднішою покупкою. Адже Ви платите меншу ціну тільки за рахунок відсутності дизайнерського оформлення.