🇷🇺      🇺🇦

Аромати Alaia Paris (Алайя Париж)

ПАРФУМИ ALAIA PARIS

Жіноча краса - це страшна сила, перед нею схиляли коліна великі чоловіки всього світу. І кожна жінка знає, що парфум - це її таємний козир.

Бренд ALAIA PARIS був створений знаменитим модельєром Azzedine Alaia в 2015 році. Його дизайнерські роботи встигли підкорити весь світ, адже кожна з його моделей це справжній шедевр. І тепер Майстер вирішив приступити до створення власного парфуму, який стане справжнім відображенням жіночої краси.

Парфуми ALAIA PARIS покликана відкрити в жінці тільки кращі її боку: пристрасть, ніжність, впевненість, сміливість. Його духи наповнені сексуальністю, яка розбурхує розум, додає неповторний шарм жінці.

Володарка ALAIA PARIS життєрадісна, самовпевнена, сучасна жінка, яка розуміє, що краса і сексуальність є її могутньою зброєю. І вона прекрасно знає, як його використовувати для досягнення своїх цілей.

Першою його роботою став незвичайний і приголомшливий аромат ALAIA PARIS ALAIA, який кинув виклик усталеним традиціям. Композиція парфуму побудована на контрасті холодних нот і гарячих східних акордів, боротьбі вогню і холоду. Така комбінація зачаровує і захоплює дух, змушуючи серце битися сильніше.