Рейтинг@Mail.ru
🇷🇺      🇺🇦

Helena Rubinstein (Хелена Рубінштейн)

HELENA RUBINSTEIN

Уже кілька десятків років бренд входить в першу десятку найпопулярніших компаній в світі. HELENA RUBINSTEIN - це знак бездоганного смаку, традиційно високої якості і вся її продукція відповідає останнім вимогам модної індустрії, будь то косметика або парфумерія.

Історія HELENA RUBINSTEIN починається на початку 20-го століття, з Австралії, куди Олена приїжджає з Польщі. Тут вона відкриває магазини з кремами власного виготовлення і створює бренд під своїм ім'ям. Завдяки бездоганній якості, унікальним рецептам і порівняно невисокою ціною, її продукція користується величезним успіхом.

Вирішивши відкрити парфумерну лінію, Олена звертається до відомого майстра, парфюмеру - Жану Керлі, в майбутньому вони пропрацюють спільно 12 років. Її перший аромат відрізнявся привабливістю, ніжністю, чарівністю. Їм буквально хочеться дихати і занурюватися в його казковий світ.

Духи HELENA RUBINSTEIN ідеально підходять для жінок, які хочуть підкреслити свою жіночність, створити свій образ милої, чарівної, тендітної діви.

Сьогодні бренд знаходиться під заступництвом L'Оreal, продовжуючи підтримувати якість на найвищому рівні.

 

Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100