🇷🇺      🇺🇦

Аромати Ex Nihilo (Екс Ніхіло)

Парфуми EX NIHILO - Екс Ніхіло бренд зі світовим ім'ям

У цього бренду немає поки історії в кілька поколінь, EX NIHILO - це молода, амбітна компанія в парфумерному світі, що йде в ногу з сучасними технологіями.

У неї три засновника - Сільві Лодей, Олів'є Ройер і Бенуа Вердье. Жоден з цих молодих людей не має парфумерного досвіду в минулому, але їх продукція не тільки зуміла знайти тисячі і тисячі шанувальників, а й в найближчому майбутньому складе серйозну конкуренцію іменитим будинкам моди.

Парфуми EX NIHILO - це дивовижне поєднання авангардного бунтарства і вишуканих композицій французької парфумерії. Автори бренду не дотримуються стереотипам і парфумерних традицій, вони вважають, що людина повинна користуватися парфумами, який розкриє його особистість і зробить його унікальним.

У компанії EX NIHILO немає штатного парфумера. Для створення нового аромату завжди запрошують нового майстра, який зможе створити новий, неповторний парфум. І це їм з успіхом вдається, сьогодні про них знає весь бомонд Парижа!

Парфуми EX NIHILO славиться малокомпонентних і простими ароматичними пірамідами, зазвичай в таких духів лідирують одна-дві ноти. Головний акорд звучить настільки яскраво і соковито, що їм хочеться дихати як повітрям. Якщо це жасмин, то він буде настільки насиченим і яскравим, що аромат буде захоплювати й переносити Вас в ніч, де жасмин розпускає свої квітки і наповнює простір своїм нектаром.