🇷🇺      🇺🇦

Viktor & Rolf (Віктор Рольф)

VIKTOR & ROLF (ВІКТОР РОЛЬФ) - ти унікальний

Історія одного з найбільш епатажних брендів світу моди починається зі знайомства пари молодих талантів - Віктора і Рольфа. Завдяки спільним поглядам на творчість, два перспективних дизайнера дарують світу дивовижне, нове бачення моди. Вони зламали всі усталені стереотипи і принесли новий стиль, а невід'ємною частиною своїх показів зробили театр-подіум. Зірковий дует створив нову «гілка» в б'юті індустрії і став символом революційного модного мистецтва.

Історія успішного бренду починається досить буденно, Віктор і Рольф разом вчилися в академії мистецтв. Після вручення дипломів, амбітні люди вирушають підкорювати всесвітню столицю краси - Париж. Свою першу колекцію VIKTOR & ROLF представили в 1993 році. Їх наряди були не просто сміливими, а скоріше бентежить, вони вражали своїми формами і епатажністю. Дизайнери зробили акцент на візуальний ефект, їм повністю вдалося здивувати досвідчену публіку і завоювати всесвітню славу.

Не менш дивні і парфуми VIKTOR & ROLF. Вони сповнені новаторства, свіжості, яскравих соковитих сплесків, це справжня дорогоцінна знахідка для яскравих, впевнених, цілеспрямованих і творчих жінок.

Сьогодні парфюмированная вода від VIKTOR & ROLF відома у всьому світі, а кількість прихильників росте з кожним днем.