🇷🇺      🇺🇦

Аромати Viktor Rolf (Віктор Рольф)

Парфуми Viktor Rolf (Віктор Рольф) - Ви унікальні

Історія одного з найбільш епатажних брендів світу моди починається зі знайомства пари молодих талантів - Віктора і Рольфа. Завдяки спільним поглядам на творчість, два перспективних дизайнера дарують світу дивовижне, нове бачення моди. Вони зламали всі усталені стереотипи і принесли новий стиль, а невід'ємною частиною своїх показів зробили театр-подіум. Зірковий дует створив нову «гілка» в б'юті індустрії і став символом революційного модного мистецтва.

Історія успішного бренду починається досить буденно, Віктор і Рольф разом вчилися в академії мистецтв. Після вручення дипломів, амбітні люди вирушають підкорювати всесвітню столицю краси - Париж. Свою першу колекцію Viktor Rolf представили в 1993 році. Їх наряди були не просто сміливими, а скоріше бентежить, вони вражали своїми формами і епатажністю. Дизайнери зробили акцент на візуальний ефект, їм повністю вдалося здивувати досвідчену публіку і завоювати всесвітню славу.

Не менш дивні і парфуми Viktor Rolf. Вони сповнені новаторства, свіжості, яскравих соковитих сплесків, це справжня дорогоцінна знахідка для яскравих, впевнених, цілеспрямованих і творчих жінок.

Сьогодні парфюмированная вода від Viktor Rolf відома у всьому світі, а кількість прихильників росте з кожним днем.