🇷🇺      🇺🇦

Аромати Gucci (Гуччі)

ПАРФУМИ GUCCI - символ розкоші

Сьогодні духи GUCCI - це втілення розкоші, достатку, вишуканого смаку. Вони еротичні, темпераменти як італійський характер і проникливі.

Але перш ніж прийти до світової слави, компанія GUCCI не раз переживала падіння і злети. Перша майстерня Гуччі Гуччі з виготовлення кінної упряжі зазнала краху. Майже на 10 років молода людина їде в Лондон, де працює носієм в готелі. Саме тут він зазначає, наскільки важливі для багатих людей хороші валізи і сумки.

Накопичивши грошей, Гуччио повертається до Флоренції і знову відкриває майстерню з виробництва люксових валіз, сумок і кінної упряжі. Завдяки увазі і особливому стилю, справа розширюється і вже в 1940 році ім'я Гуччі відомо всій Америці.

У 1953 році засновник бренду вмирає і на його місце приходить старших син, спочатку справи йдуть добре, під брендом GUCCI виходить перший парфум Gucci No 1, але сварки з молодшими братами за спадок призводять компанію в занепад. Від повного руйнування бренд рятує Том Форд, друге життя під новим керівництвом знаходить і парфумерія.

На той час в моді були солодко-східні композиції, а GUCCI випускають фруктово-освіжаючі аромати, які моментально стають популярні і затребувані. У парфумерії Гуччі звучить тема весни, свіжості і легкості. Аромати буквально іскряться життєрадісним настроєм і елегантністю.