🇷🇺      🇺🇦

Аромати Kilian (Кіліан)

Парфуми KILIAN - дай свободу емоціям

Молодий бренд KILIAN займається випуском елітної парфумерії. Перший аромат вийшов на ринок з великим успіхом, забезпечивши компанії величезну кількість шанувальників. В результаті за короткий час логотип KILIAN став пізнаваний у всьому світі.

Засновником бренду є Кіліан Хеннессі. У свій час молодий парфумер працював у знаменитій компанії L'Oréal, де з успіхом займав посаду виконавчого директора. Але високого статусу амбітному Кіліаном було мало, він мріє про парфумах з власним ім'ям, бажає створити аромат, який буквально буде зливатися з запахом людини і стане його другою шкірою.

І ось в 2007 році мрія парфумера збувається, він відкриває власне підприємство і світ знайомиться з чарівним, ніжним і ексклюзивним парфумом - By Kilian. Завдяки унікальним парфумерним композиціям, таланту і уважному ставленню до своєї справи Киліана, бренд з легкістю виходить на світовий ринок і сьогодні становить серйозну конкуренцію іменитим компаніям.

Чоловічий парфум KILIAN здатний на рівні чарівності, без слів, розповісти про високий статус свого власника і його успіху. Жіночі аромати спрямовані на розкриття почуттів, збуджують фантазію і надихають на реалізацію сміливих вчинків.