🇷🇺      🇺🇦

Аромати Valentino (Валентино)

ПАРФУМИ VALENTINO (ВАЛЕНТИНО) - мистецтво спокушання

Уже не перший десяток років бренд VALENTINO асоціюється з неповторною розкішшю і вишуканістю. Кожен сезон бренд представляє новинки, здатні будь-яку жінку перетворити в царицю, кардинально змінити її образ і зробити справжньою Леді.

У кожній колекції VALENTINO звучить філософія спокушання, він витончено підкреслює в своїх моделях жіночність, розкіш, пристрасть, бажання жінки любити і бути коханою. Його смак довіряли найвідоміші жінки: Одрі Хепберн, Грейс Келлі, Жаклін Кеннеді і багато інших.

Майбутній метр з самого дитинства мріяв підкорити світ моди, тому після школи він закінчує італійську школу мод і активно вчить французьку мову. Сьогодні геніальний творець бренду італієць Валентино Гаравані беззаперечно визнаний всієї паризької богемою як законодавець моди.

Часто Гаравані доповнює свої колекції унікальними парфумерними композиціями, які дозволяють поставити останній штрих в створенні ідеального образу шикарної жінки. Аромати VALENTINO сповнені спокуси, чутливості, вони дозволяють прекрасній половині відчути себе бажаними і хвилюючими, незалежно від віку.