🇷🇺      🇺🇦

Аромати Chloe (Хлое)

Парфуми духи CHLOE

Жінка в будь-якому віці хоче бути красивою, чарівною і коханої. Тому вона дуже ретельно підбирає мейк ап, аксесуари свого гардероба, де особлива роль відводиться парфуму. Представниці слабкої статі готові розлучатися з цілими станами за право володіти флаконом з неповторним ароматом, який дозволить їй поставити на одне коліно коханого чоловіка.

Французька парфумерія CHLOE користується величезною популярністю серед дам. Адже в ній переплетені мотиви молодого нерозсудливості і доросла жіночність. Кожен аромат - це справжній еліксир краси в розкішних флаконах: шовкові стрічки, гравірування, кришталь, все це захоплює дух і розбурхує фантазію. Ніжні, свіжі, багатогранні, витончені, гармонійні, вони надають жінці чуттєвості і сексуальності.

Від миленьких суконь до розкішних ароматів.

У 1945 році з Єгипту в Париж приїжджає молода аристократка Габі Агьен і відкриває невелику майстерню з пошиття суконь за власним дизайном. Роботи Габі викликали фурор, її клієнтами стали багато зірок кіно і вся богема, серед них була і незрівнянна Бриджит Бардо.

У 1975 році виходить перший парфум CHLOE, його зачаровує композиція на довгі роки підкорила серця мільйонів шанувальників і зайняла міцну позицію світового лідера. Сьогодні парфумерні творіння CHLOE багатогранні і різноманітні, дозволяють кожній жінці знайти свій аромат і змусити її образ виблискувати запаморочливими фарбами.