🇷🇺      🇺🇦

Аромати Hayari Parfums (Хаярі Парфюмс)

Парфуми HAYARI PARFUMS - сучасний стиль і мода

Духи від HAYARI PARFUMS - це свіжий вітер у світі парфумерії. Аромати цього бренду зачаровують своєю ненав'язливість, легкістю і ніжністю.

Свій бренд Набіль Айарі відкриває в 2009 році. Основний напрямок молодого дизайнера - це весільні та вечірні сукні. Його основна мета - це повернути в життя жінки важливість сукні. Його моделі виглядають лаконічно і закінчено, в них немає зайвих деталей, вони витончені і витончені. Вони сповнені розкішних переливів, спокуси, пристрасті.

Те ж саме можна сказати і про парфум HAYARI PARFUMS. У його парфумерної лінії Ви не знайдете агресивних ароматів. Всі його жіночі парфуми наповнені ніжністю, вишуканістю, жіночністю, вони дарують приємне відчуття тепла, свіжості і світла. Духи розкривають в жінці її кращі сторони, підкреслюють її сексуальність, ніжність, крихкість.

Чоловічий парфум HAYARI PARFUMS - це сила, харизматичність, впевненість чоловіка, який знає, чого він хоче від життя. Справжній джентльмен не розмінюватися на дрібниці, якщо і брати від життя, то тільки найкраще.