🇷🇺      🇺🇦

Аромати Paco Rabanne (Пако Рабан)

ПАРФУМИ PACO RABANNE (ПАКО РАБАН)

Щоб оплатити своє навчання, Пако Рабан починав створювати прикраси, гудзики, жіночі сумочки, пояса і різні аксесуари для знаменитих дизайнерів.

Амбітна молода людина прагнучи до творчої свободи в 1966 році представляє світу свою першу колекцію, що складається з 12 нарядів. Основним матеріалом для їх виготовлення були пластик і метал. На подіум моделі вийшли босоніж, що справило шок серед публіки, і в той же час прославило ім'я PACO RABANNE.

В майбутньому молодий дизайнер буде експериментувати і створювати дивовижні і навіть кілька божевільні наряди, використовуючи для цього м'яку папір, яскраве скло, гнучкий пластик, штучне хутро. У його моделях перегукується практичність і технологічність, сучасність і містицизм.

Парфуми PACO RABANNE лаконічні і чарующи, гармонійні і оригінальні. Це аромат для творчих людей, які звикли шукати свій шлях у цьому житті, свій стиль. У їхньому житті немає місця сірим будням, вони прагнуть взяти від життя максимум: в роботі, творчості, любові. Багатогранні аромати розкриваються каскадом дзвінких, ніжних і енергійних нот, створюючи ауру повну фарб і оптимізму.