🇷🇺      🇺🇦

Аромати Zarkoperfume (Заркопарфум)

Парфуми Zarkoperfume (Заркопарфюм)

Zarkoperfume - це унікальний бренд, в колекції якого представлені молекулярні аромати, що розкривають свою композицію, взаємодіючи з шкірою, температурою тіла, індивідуальними особливостями людини і навколишнім світом. Ноти одного і того ж парфуму можуть проявлятися на кожній людині по-особливому, унікальним чином підкреслюючи і відбиваючи індивідуальність кожного.

Zarkoperfume заснований парфумером з Данії відносно недавно, в 2014 році, але, не дивлячись на свою «молодість», духи цього бренду вже завоювали прихильність і любов багатьох поціновувачів прекрасних і унікальних ароматів. Засновник Zarkoperfume Зарко Альманн Павлов почав вивчати мистецтво створення ароматів в 2008 році. На створення своїх творінь його надихають пейзажі його рідній Данії, скандинавська культура і стиль життя. Наприклад, на створення парфуму PINK MOLeCULE 090.09, парфюмеру знадобилося 9 місяців і 9 днів, що і відображено в назві парфуму.

У парфумерії Zarkoperfume майстерно переплетені цитрусові, квіткові, фруктові, пряні, деревні нотки, які подобаються як жінкам, так і чоловікам, що цінують унікальність, витонченість, розкіш і бездоганність.