🇷🇺      🇺🇦

Christian Dior (Крістіан Діор)

Парфуми CHRISTIAN DIOR

Духи - це завершальний штрих в образі. Жодне саме розкішне плаття або дорогий костюм не будуть виглядати ідеально без парфуму. Всього одна крапля і Ваш образ оживає, і Ви опиняєтеся в центрі загальної уваги.

DIOR - один з найвідоміших брендів в світі. Він асоціюється з розкішшю, богемою, успіхом, витонченістю і бездоганним смаком.

Парфуми від Крістіан Діор завоював визнання і любов мільйонів жінок. Вишукані аромати, огортають свою господиню невидимою вуаллю ніжності і чарівності, створюючи паралельний світ, де фарби більш насиченим, а емоції яскравіше.

Жіночий аромат від CHRISTIAN DIOR зачаровує не тільки чарівним запахом, але і енергетикою. Він дарує відчуття нової висоти, дозволяє повірити в себе, свої сили, створити незабутній настрій і розкрити в жінці найпрекрасніше. Духи CHRISTIAN DIOR дозволять з легкістю підкорити серце коханої і полонити його розум.

Чоловічий парфум від CHRISTIAN DIOR наповнений природного, що іскриться енергетикою, харизмою, чарівністю. Він створює навколо чоловіки ауру лідера, альфа-самця і переможця.