🇷🇺      🇺🇦

Аромати Dior (Крістіан Діор)

Парфуми Крістіан Діор — духи DIOR

Парфум – це найважливіша складова образу. Жодна розкішна сукня або дорогий костюм не виглядатимуть на Вас ідеально без парфуму. Всього одна крапля і Ваш образ оживає, і Ви опиняєтеся центром загальної уваги - збирайте лайки, ідеально підібраний лук працює на Вас.

DIOR - один з найвідоміших брендів в світі. Він асоціюється з розкішшю, богемою, успіхом, витонченістю і бездоганним смаком. 

Парфумерному Дому DIOR належить безліч відкриттів в галузі отримання есенцій ароматів - наприклад, есенція конвалії і ванілі.

Парфуми від Крістіан Діор завоював визнання і любов мільйонів жінок. Вишукані аромати, огортають свою господиню невидимою вуаллю ніжності і чарівності, створюючи паралельний світ, де фарби більш насиченим, а емоції яскравіше.

Жіночий аромат від DIOR зачаровує не тільки чарівним запахом, але і енергетикою. Він дарує відчуття нової висоти, дозволяє повірити в себе, свої сили, створити незабутній настрій і розкрити в жінці найпрекрасніше. Духи DIOR дозволять з легкістю підкорити серце коханої і полонити його розум.

Чоловічий парфум від DIOR наповнений природного, що іскриться енергетикою, харизмою, чарівністю. Він створює навколо чоловіки ауру лідера, альфа-самця і переможця.