🇷🇺      🇺🇦

Аромати Lacoste Fragrances (Лакост)

Парфуми LACOSTE - парфумерія Лакост для активних людей

LACOSTE - французький бренд, який почав свою діяльність на початку тридцятих років минулого століття. Спочатку компанія займалася пошиттям сорочок, з часом розширилася на величезну імперію, яка сьогодні займається випуском модного одягу, аксесуарів і люксової парфумерії.

Перший аромат LACOSTE був представлений на суд публіки в 1984 році, завдяки успішному початку бренд продовжив роботу в цьому напрямку, і сьогодні ми можемо насолоджуватися божественними ароматами.

Логотипом бренду Лакост є крокодил, згідно з легендою, засновник бренду (будучи молодим спортсменом) посперечався зі своїм тренером, що виграє змагання і отримає кубок, а його друг намалював крокодила, який був вишитий на спортивній формі. Тепер логотип присутній на всій брендової продукції.

Інтенсивні і насичені духи LACOSTE створені для активних людей, які звикли вести спортивний спосіб життя. Аромат оточує свого власника свіжістю, нескінченної енергією, заряджаючи всіх навколо. П'янкі і легкі парфуми підійдуть для будь-якого покоління. Вони будуть актуальні як для ділових переговорів, так і для романтичного побачення.