🇷🇺      🇺🇦

Аромати Sospiro & Xerjoff (Соспіро і Ксерджофф)

Парфуми Sospiro & Xerjoff (Соспіро і Ксерджофф) - парфумерна мелодія веселки

Уявіть, що у весняній веселки є колір, соковитий, чудовий, свіжий, що наповнює душу ніжністю і світлом. Саме такими є парфуми Sospiro. Продукція це бренду настільки глибока і багатогранна, що при попаданні вперше на шкіру чарівної субстанції багато ще кілька хвилин не можуть прийти до тями. Ураган емоцій охоплює кожну клітинку і проникає в саму душу, захоплює дух.

Парфумерна лінія Sospiro була заснована корпорацією Xerjoff, засновники спробували передати краси природи, її чарівні пахощі, елегантність через духи. І це їм повністю вдалося, сьогодні Соспіро це один з найуспішніших брендів в світі. Іноді феноменальні парфуми Sospiro поєднують в собі, здавалося б, непоєднувані аромати, але коли вони звучать єдиної симфонією, то вражають своєю легкістю і витонченістю.

Аромати XERJOFF воліють творчі люди, які прагнуть знайти свій стиль, створити щось унікальне і залишити свій слід в історії.

Парфуми КСЕРДЖОФФ - це поєднання прадавніх парфумерних рецептів і новітніх розробок. Над кожним ароматом трудяться найобдарованіші автори секретів - парфумери, вкладаючи все своє кохання у процес пошуку та його майстерного створення.