🇷🇺      🇺🇦

Sospiro (Соспіро)

SOSPIRO (Соспіро) - парфумерна симфонія веселки

Уявіть, що у весняній веселки є колір, соковитий, чудовий, свіжий, що наповнює душу ніжністю і світлом. Саме такими є парфуми SOSPIRO. Продукція це бренду настільки глибока і багатогранна, що при попаданні вперше на шкіру чарівної субстанції багато ще кілька хвилин не можуть прийти до тями. Ураган емоцій охоплює кожну клітинку і проникає в саму душу.

Парфумерна лінія SOSPIRO була заснована корпорацією XerJoff, засновники спробували передати краси природи, її чарівні пахощі, елегантність через духи. І це їм повністю вдалося, сьогодні це один з найуспішніших брендів в світі. Іноді феноменальні парфуми SOSPIRO поєднують в собі, здавалося б, непоєднувані аромати, але коли вони звучать єдиної симфонією, то вражають своєю легкістю і витонченістю.

Аромати SOSPIRO воліють творчі люди, які прагнуть знайти свій стиль, створити щось унікальне і залишити свій слід в історії.

Парфуми SOSPIRO - це поєднання прадавніх парфумерних рецептів і новітніх розробок. Над кожним ароматом трудяться найвідоміші парфумери, які вкладають всю свою любов у їх створення.

Всі флакони парфумів SOSPIRO виконані в єдиному стилі - оксамитові флакони глибокого синього кольору і золотисті кришечки.