🇷🇺      🇺🇦

Аромати Nasomatto (Насоматто)

Парфуми NASOMATTO (НАСОМАТТО) - авангардний шарм

Яскравий і витончений парфум - незмінний супутник справжньої жінки. Він огортає її, штовхає на певні вчинки, привертає увагу чоловіків. Елітні парфуми дозволяють розкрити в леді її жіночність. Парфуми NASOMATTO розкриває найглибші почуття і піднімає настрій.

З дитинства Алессандро мріяв стати парфумером, тому закінчивши школу він пішов вчитися професії. Світ молодої людини кардинально змінився, витяжки, есенції, аромати буквально манили його. Весь свій вільний час від навчання він з другом проводив за вивченням нових ароматів і складанням композицій.

Після закінчення навчання Алессандро відправляється на кілька років у вільне плавання, але потім знову об'єднується зі своїм старим другом Артретто і разом вони відкривають бренд, який сьогодні відомий у всьому світі.

Сьогодні нові парфуми NASOMATTO шанувальники чекають з трепетом. Величезна кількість захоплених відгуків свідчить про те, що компанія ще не один рік буде виробляти фурор в світі парфумерії.

Більшість парфумів NASOMATTO представлено в квітково-цитрусових нотах, у кожного аромату є своя родзинка. Кожен парфум пов'язаний з попереднім, але в той же час кожен з них унікальний і непередбачуваний. Зазвичай композиція включає в себе один головний концентрований компонент, який максимально розкривається на шкірі свого власника.

Духи NASOMATTO воліють люди, які люблять свободу і індивідуальність.