🇷🇺      🇺🇦

Аромати Nasomatto (Насоматто)

Парфуми NASOMATTO (НАСОМАТТО) - авангардний шарм

Яскравий і витончений парфум - незмінний супутник справжньої жінки. Він огортає її, штовхає на певні вчинки, привертає увагу чоловіків. Елітні парфуми дозволяють розкрити в леді її жіночність. Парфуми NASOMATTO розкриває найглибші почуття і піднімає настрій.

З дитинства Алессандро Гуальтьєрі мріяв стати парфумером, тому закінчивши школу він пішов вчитися професії. Світ молодої людини кардинально змінився, витяжки, есенції, аромати буквально манили його. Весь свій вільний час від навчання він з другом проводив за вивченням нових ароматів і складанням композицій.

Після закінчення навчання Алессандро відправляється на кілька років у вільне плавання, але потім знову об'єднується зі своїм старим другом Артретто і разом вони відкривають бренд, який сьогодні відомий у всьому світі.

Сьогодні нові парфуми NASOMATTO шанувальники чекають з трепетом. Величезна кількість захоплених відгуків свідчить про те, що компанія ще не один рік буде виробляти фурор в світі парфумерії.

Більшість парфумів Насоматто представлено в квітково-цитрусових нотах, у кожного аромату є своя родзинка. Кожен парфум пов'язаний з попереднім, але в той же час кожен з них унікальний і непередбачуваний. Зазвичай композиція включає в себе один головний концентрований компонент, який максимально розкривається на шкірі свого власника.

Духи NASOMATTO воліють люди, які люблять свободу і індивідуальність.