🇷🇺      🇺🇦

Аромати Chanel (Шанель)

Знаменита парфумерія Chanel - духи від Шанель

Парфуми - це не просто складова іміджу, це частина характеру, настрою, стилю життя ...

Про легендарних і зачаровують духів Chanel можна розповідати нескінченно, але, щоб по-справжньому відчути їх магічну силу, парфум потрібно носити.

Історія неперевершеною парфумерії будинку Chanel починається з 1921 року. Ексцентрична Мадемуазель, насолоджуючись тріумфом після вдалого випуску колекції одягу, вирішила доповнити образ жінки ексклюзивним ароматом. З проханням створити парфуми, які будуть пахнути не просто квітами, а саме Жінкою, Шанель звертається до великого парфюмеру Ернесту Бо. Так почалася історія чудових і неповторних ароматів від Коко Шанель.

Сьогодні духи Chanel стали класикою рівня люкс. Кожен з ароматів ексклюзиву, володіє своїми оригінальними нотами і темпераментом, завжди дорого цінується власником. Після потрапляння на тіло духи Chanel починають розпускатися, подібно казкової квітці, де кожна пелюстка відкривається своїм ароматом.

В каталозі Chanel є як жіночі, так і чоловічі парфуми. Вони створені для статних панів, які бажають підкреслити свою компетентність та шляхетність смаку.