🇷🇺      🇺🇦

Аромати Jimmy Choo (Джимми Чу)

ПАРФУМИ JIMMY CHOO (ДЖИММИ ЧУ)

Жодна жінка не зможе встояти проти такого чуда, парфум JIMMY CHOO як казковий еліксир, кілька крапель і Ваш навколишній світ наповнюється яскравими фарбами. Духи ДЖИММІ ЧУ - це більше ніж парфум, це стиль, спрага краси, пристрасть. Його хвилюють аромати розбурхують фантазію і наповнюють тіло енергією.

Бренд JIMMY CHOO - один зі світових лідерів в світі моди. Відомий він насамперед стильною і розкішної жіночим взуттям. Сходження до Олімпу моди бренд почав в 1996 році, коли Джиммі Чу відкриває невеликий бутик в Лондоні. І хто б тоді міг подумати, що хлопчик з родини шевця зможе досягти таких небувалих висот, адже його взуття носила сама принцеса Діана, Кетрін Зета-Джонс і ще безліч зірок кіно і шоу-бізнесу.

Свій перший парфум Джиммі Чу представив публіці в 2011 році, він був розроблений спільно з відомим парфумером - Олівером Полджем. Ароматична піраміда була складена з фруктово-шипрових нот, а флакон виконаний з муранського скла. Свіжість, ніжність, багатий букет просто зачарували шанувальників JIMMY CHOO.