🇷🇺      🇺🇦

Аромати Elie Saab (Елі Сааб)

ПАРФУМИ ELIE SAAB (ЕЛІ СААБ) - таємничий Схід і сучасний Захід

Жінка з ароматом від ELIE SAAB перетворюється в німфу, казкову диву, королеву. Незалежно від ситуації і суспільства вона завжди буде чарівна і ніколи не залишиться в тіні. Творіння ELIE SAAB відрізняються унікальністю, жіночністю і легкістю, в них присутні ноти загадковості і чарівності.

Елі Сааб - засновник бренду приступив до реалізації звий мрії в 1982 році. Тоді він відкриває швейну майстерню. Його моделі відрізняються витонченою елегантністю і діловим стилем. Роботи Сааба отримують високу оцінку не тільки у простих людей, а й великих майстрів світу моди. Тому його запрошують до Національної палату італійської моди, де він стає першим іноземцем, який був прийнятий в її склад.

Прагнучи створити ідеальний образ ELIE SAAB представляє світові свої перші жіночі аромати. В парфум звучить легкість, діловий стиль і привабливість істинної жінки. Його аромати моментально отримали велику популярність серед сучасних темпераментних жінок, що живуть у великих мегаполісах. Така жінка впевнена в собі, вона лідер і завжди готова боротися за перемогу. Але в її житті є місце для ніжності і любові.