🇷🇺      🇺🇦

Аромати Byredo (Байредо)

Парфуми Byredo

Знаменитий парфумерний шведський бренд Byredo був створений в 2006 році художником Беном Горхем. Сам художник досить нестандартна особистість - колишній баскетболіст і одночасно творча особистість, він захоплювався малюванням і вмів перейматися ідеєю створення прекрасного.

Проте, Бен ніколи не розробляє парфуми поодинці - він займає посаду креативного дизайнера і працює з парфумерами - справжніми професіоналами своєї справи.

Унікальність і ексклюзивність - те, що варто виділити згадуючи аромати Byredo. Мета творців - не зробити аромат всесвітньо відомим і популярним, а саме унікальним, щоб люди відчували його ексклюзивність і неповторність.

Флакони ароматів - прості, але водночас вишукані, вони дійсно виглядають просто, але стильно й елегантно.

У той же час нотки деревини додають ароматів домашнього затишку і тепла. Присутні ноти білої троянди, фіалки, жасмину, мускусу, кедра і лимона роблять аромат досить незвичайним. Що вже говорити про нотки чорнила, яким парфумери підкорюють серця багатьох шанувальників.

Чоловіки так само, як і жінки можуть підібрати собі що-небудь відповідне, так як бренд дозволяє не тільки жінкам стати щасливими носіями ароматів.

Аромати Byredo - це те, що подарує вам відчуття свіжості, свободи і окриленість!