🇷🇺      🇺🇦

Аромати Guerlain (Герлен)

ПАРФУМИ GUERLAIN - легенда парфумерного світу

Що залишається з нами від самої прекрасної леді, після того як згасне світло? Тільки її запах і голос. Тому жінки так багато витрачають часу на вибір відповідного до ситуації парфуму.

GUERLAIN - один з найстаріших парфумерних брендів в світі. Дата його заснування - 1828 рік, а засновник П'єр Франсуа Паскаль Герлен. Спочатку це був невеликий аптечний магазин, де Герлен творив свої перші парфуми.

На весіллі іспанської принцеси і Наполеона III парфумер підносить як подарунок свої нові парфуми. Аромат настільки сподобався принцесі, що вона призначила П'єра Герлена своїм придворним парфумером. З тих пір він створював парфуми для багатьох знаменитостей, серед яких були королеви, Бальзак, Сара Бернар.

Після кермо влади переймає син Герлена - Еме. Молода людина зумів не тільки перейняти талант батька, а й досягти успіху в мистецтві парфумерії. Саме він розділив парфум на три основні частини - верхні, середні і базові ноти, а також став комбінувати штучні і натуральні компоненти.

Після Еме управління переходить його двом племінникам, які з тріумфом продовжили справу. Вони створювали аромати для зірок естради і кіно, політиків і богеми.

У GUERLAIN вважають, що створення парфуму - це магія і мистецтво. З покоління в покоління парфумери GUERLAIN створювали чудові духи, багато з яких стали бестселерами і користуються величезною популярністю навіть сьогодні.

У ароматах GUERLAIN поєднується елегантність і лаконічність. Всі парфуми складаються з невеликої кількості компонентів, що дозволяє кожній ноті повністю розкритися і не заглушати один одного.