🇷🇺      🇺🇦

Аромати Hermès (Гермес)

Парфуми HERMÈS - промовисті аромати свободи та перемог

HERMÈS - це французький бренд, заснований в 1837 році. Сьогодні це один з найвідоміших брендів, чия продукція відноситься до класу люкс.

Засновник бренду - Тьєрі Гермес спочатку відрив фірму з виготовлення кінної упряжі. З часом асортимент розширився: прикраси з золота і срібла, годинник, вироби зі шкіри, шовкові хустки, колекції модного одягу.

У 1950-х роках це була вже сильна імперія HERMÈS, а не дрібне підприємство. І не дивлячись на важку ситуацію в країні в післявоєнний час, компанія відкриває ще одну лінію - парфумерну.

Першопрохідцем став чоловічий аромат Eau d'Herme, він дозволяв підкреслити спроможність чоловіки, його мужність, впевненість і величезну внутрішню силу. Поєднання шкіри, м'яких квіткових нот і шовкових деревних акордів моментально дозволило збільшити армію шанувальників Ермес в кілька разів.

У парфумерної лінії HERMÈS представлені як чоловічі, так і жіночі аромати. Жіноча парфумерія Ермес - це променистість, свобода бути собою, проникливість, усвідомлена сексуальність.

Ви любите подорожувати? Здійснювати нові відкриття? Свобода і комфорт для Вас найважливіше? Тоді парфумерія HERMÈS - це Ваш вибір, Ваш приємний та постійний супутник.