🇷🇺      🇺🇦

Аромати Hermes (Гермес)

Парфуми HERMES - аромат свободи і перемоги

HERMES - це французький бренд, заснований в 1837 році. Сьогодні це один з найвідоміших брендів, чия продукція відноситься до класу люкс.

Засновник бренду - Тьєрі Ермес спочатку відрив фірму з виготовлення кінної упряжі. З часом асортимент розширився: прикраси з золота і срібла, годинник, вироби зі шкіри, шовкові хустки, колекції модного одягу.

У 1950-х роках це була вже сильна імперія HERMES, а не дрібне підприємство. І не дивлячись на важку ситуацію в країні в післявоєнний час, компанія відкриває ще одну лінію - парфумерну.

Першопрохідцем став чоловічий аромат Eau d'Herme, він дозволяв підкреслити спроможність чоловіки, його мужність, впевненість і величезну внутрішню силу. Поєднання шкіри, м'яких квіткових нот і шовкових деревних акордів моментально дозволило збільшити армію шанувальників Ермес в кілька разів.

У парфумерної лінії HERMES представлені як чоловічі, так і жіночі аромати. Жіноча парфумерія - це неприборкана сила, свобода, непокірність і елегантність.

Ви любите подорожувати? Здійснювати нові відкриття? Свобода і комфорт для Вас найважливіше? Тоді парфум HERMES - це Ваш аромат, Ваш невидимий і вірний супутник.