🇷🇺      🇺🇦

Аромати Issey Miyake (Іссей Міякі)

Духи ISSEY MIYAKE (Иссей Міякі) - пристрасть Японії

Парфуми ISSEY MIYAKE створена для молодих людей, готових завжди добиватися перемоги, які при цьому залишаються в душі зворушливими романтиками.

Творцем бренду є Иссей Мияки, ще з дитинства він дуже любив малювати, немає нічого дивного, що він закінчив навчання графічного дизайну. Після, молода людина їде в Париж, ну де ж ще вивчати моду, як не в її столиці? А його викладачем стає великий Юбер Живанши.

У 1970 році Мияки повертається в Токіо і відкриває свій бренд. Створюючи одяг, дизайнер активно пробує комбінувати різні тканини і форми. Його моделі - це об'єднання японського колориту і західного стилю. Кутюр'є активно працює з театрами, створюючи для їх постановок приголомшливі костюми. Як і більшість знаменитих і великих дизайнерів, Мияки не залишив осторонь світ парфумерії, і в 1992 році він відкриває власну лінію.

Парфуми ISSEY MIYAKE має надзвичайне пахощі і свіжість. Його аромати - це буря емоцій, пристрасть, ніжність, витонченість, чуттєвість, розкіш сходу. Кожен його парфум неповторний - це зачаровує історія.