🇷🇺      🇺🇦

Аромати INITIO Parfums Privés (ІНІТИО)

Духи INITIO Parfums Privés — майстерна парфумерія ІНІТИО

INITIO порушує всі правила класичної парфумерії, возз'єднавшись з природною силою запахів.

INITIO розкриває таємничі межі за допомогою сенсорних композицій з магічними властивостями. Відкрийте двері в унікальний світ магічних, містичних сил, в якому посилюються чуттєві вібрації.

Досліджуйте незбагненну енергію духов ІНІТИО.

Сила аромату, страх
            ПРИСТРАСТЬ. КУРАЖ.
    ВОЛОДІННЯ. БАЖАННЯ. СЕКС.
      ЩАСТЯ. ВДАЧА.

Це передмова до маніфесту краси?

Або просто магнетичних слів мантри, яка проникає прямо в суть, щоб сказати, що аромат - це найбільш сильнодіючий з усіх дозволених речовин, що володіє силою запалювати майже всі почуття або скасовувати закони тяжіння за лічені секунди.

Ігноруючи парфумерні витівки і одержимість за всяку ціну, INITIO Parfums Privés повертається до інстинктивним основам аромату, до його чарівного і священного виміру, щоб заново винайти парфумерію з фірмовою підписом. Парфуми з непереборною харизмою. Красива, чіпка парфумерія, наповнена щедрістю. Парфум, який проникає під шкіру, переповнює емоціями.

Раптово аромат знову стає тим, чим повинен був залишатися весь цей час. Задоволення для тих, хто в курсі, захисний талісман, здатний на все, коли він стає єдиним з запахом шкіри: «висвітлює» уяву, запобігає нещастя, підсилює бажання і огортає вас невловимої збереженням, аурою позитивної енергії.