🇷🇺      🇺🇦

Аромати Tiziana Terenzi (Тиціана Терензі)

Парфуми Tiziana Terenzi - оригінальність і стиль у кожному продукті Тиціана Терензі

Паоло Терензі і Тиціана Терензі створюють незабутні аромати вже багато років. Народившись в родині винахідників, вони завжди намагалися відтворити поєднання краси і гармонії.

Перші аромати Tiziana Terenzi з'явилися в 2012 році. Зараз бренд продовжує динамічно розвиватися і здобувати своїх шанувальників нишевой парфумерії.

Головна особливість ароматів - їх основа на сто відсотків з природних і рослинних екстрактів. Кожен аромат несе в собі розповідь про нову подорож, Паоло - колекціонер історій і його сувеніри - це аромати.

Тиціана відповідає за дизайн і завдяки їй ми можемо спостерігати бездоганні флакони, які лише підкреслюють походження парфуму.

Аромати ідеально підходять як жінкам, так і чоловікам, що дозволяє будь-кому підібрати собі щось до смаку. Паоло відповідає за створення самого аромату і визнає, що його парфуми вельми складні і до них так і хочеться додати слово "мистецтво".

У будь-якому з цих ароматів компоненти ідеально підкреслюють один одного. Ви можете підібрати собі парфуми з нотками ніжності і чарівності, які тільки доповнять ваш характер. Або ж з пікантними нотками троянди, що тільки зроблять вас впевненіше. Солодкі нотки ірису, мускусу, папайї та свіжої деревини додають - те, що зробить вас незабутніми.

З парфумом Тиціана Терензі ви відчуєте поетичну і мрійливу душу Паоло і це дозволить вам доторкнуться до світу чудес.