🇷🇺      🇺🇦

Tiziana Terenzi (Тиціана Терензі)

Tiziana Terenzi - оригінальність і стиль в одному флаконі

Паоло Терензі і Тиціана Терензі - брат і сестра - які створюють невагомі і незабутні аромати вже багато років. Народившись в родині винахідників, вони завжди намагалися відтворити поєднання краси і гармонії.

Бренд з великою історією давно встиг полюбитися багатьом. Але незважаючи на всю історію, перші аромати з'явилися тільки в 2012 році. І ось зараз, коли компанією керують брат і сестра, які успадкували марку від своїх предків, бренд продовжує динамічно розвиватися і вражати всіх шанувальників.

Головна особливість ароматів - їх основа з натуральних рослинних екстрактів. Кожен аромат несе в собі історію з будь-яких подорожей, Паоло - колекціонер і його сувеніри - це аромати.

Тиціана відповідає за дизайн і завдяки їй ми можемо спостерігати бездоганні флакони, які тільки підкреслюють бездоганність парфуму.

Аромати ідеально підходять як жінкам, так і чоловікам, що дозволяє будь-кому підібрати собі щось до смаку. Паоло відповідає за створення самого аромату і визнає, що його парфуми вельми складні і до них так і хочеться додати слово "мистецтво".

У будь-якому з цих ароматів компоненти ідеально підкреслюють один одного. Ви можете підібрати собі парфуми з нотками ніжності і чарівності, які тільки доповнять ваш характер. Або ж з пікантними нотками троянди, що тільки зроблять вас впевненіше. Солодкі нотки ірису, мускусу, папайї та свіжої деревини додають - те, що зробить вас незабутніми.

З парфумом Tiziana Terenzi ви відчуєте поетичну і мрійливу душу Паоло і це дозволить вам доторкнуться до світу чудес.