🇷🇺      🇺🇦

аромати Davidoff (Давідофф)

Парфуми DAVIDOFF (Давідофф) - імперія розкоші

Марка DAVIDOFF у всьому світі асоціюється з шиком, достатком, респектабельністю і тріумфом. Швейцарський бренд займається виробництвом тютюнових виробів, алкоголю, годин, елітного парфуму і аксесуарів.

Перша чоловіча парфумерія бренду представлена ​​публіці в 1984 році, а особливу популярність компанії принесли легендарні Zino Davidoff (1985 рік) і Cool Water Davidoff (1988 рік). Саме DAVIDOFF створив групу морських запахів, тому в основі його парфумів лежить океанська свіжість, природна гармонійність і тепло літнього сонця. З духами Давидофф чоловік завжди альфа самець, адже його оточує аура успіху і гармонії, його аромат притягує протилежну стать як магніт і розбурхує їх фантазію.

Парфуми DAVIDOFF створена для тих, хто встиг досягти високого соціального статусу і любить жити в задоволення. Такий чоловік не витрачає свої сили на пошуки, він точно знає, чого хоче від життя і якщо він поставить перед собою мету, то завжди її досягає. Жінка поруч з таким чоловіком може бути впевнена, що ніякі негаразди її не торкнуться, він буде захищати своє з люттю лева.