🇷🇺      🇺🇦

Аромати Cacharel (Кашарель)

Парфуми духи CACHAREL (Кашарель)

Один з найбільших будинків моди, CACHAREL займається випуском одягу, аксесуарів і парфумерії. Композиції цього бренду відрізняються оригінальністю і несподіваними рішеннями. Смілива і яскрава парфумерія дозволяє кожній спокусниці знайти свій аромат, який зробить її неповторною, оточить аурою романтизму й елегантності.

Історія CACHAREL почалася в 1963 році, початківець кравець відкриває маленьку майстерню і шиє сорочки. Але Jean Bousquet сповнений ентузіазму і бажає здобути широку популярність, а значить, необхідний неординарний вихід. Тому він починає шити сорочки з Крепон і такий хід моментально знаходить прихильників серед жіночої аудиторії. І вже через кілька років його блузки з'являються на обкладинках глянцевих журналів.

Парфумерна літопис Кашарель починається в 1978 році. В кооперації з L'Oreal Жан Буську представляє своїм шанувальникам перші парфуми - Anais Anais. Парфуми був створений для молодих, романтичних леді і здобув блискавичне визнання. Після було ще випущено безліч запахів, які стали бестселерами модного світу і сьогодні приносять компанії величезний дохід.