🇷🇺      🇺🇦

Аромати Parfums de Marly (Парфюмс де Марлі)

PARFUMS DE MARLY (ПАРФЮМС ДЕ МАРЛІ) - королівські духи

Історія знаменитого бренду PARFUMS DE MARLY починається з 1743 року. Людовик XV відреставрував своє родове помістя - Шато де Марлі і влаштовував тут урочисті прийоми, зробивши його центром придворного життя. На території палацу влаштовувалися кінні скачки, а в честь них і різних урочистостей парфумери створювали нові аромати. У майбутньому їх всіх об'єднали в один бренд - PARFUMS DE MARLY.

Французькі парфуми розкриваються вишуканістю, шляхетністю і аристократичністю. Всього кілька крапель, і Ви зможете відчути чарує французький шарм. Спробувавши раз ніжні і розкішні парфуми, Ви закохаєтесь в них всім серцем, вони немов заборонений плід встояти перед яким неможливо.

Духи PARFUMS DE MARLY вражають не тільки королівським ароматом, але і химерними флаконами, масивні, з гравіюванням, в них відображена королівська розкіш, краса, сила і влада.

Парфуми PARFUMS DE MARLY випускає жіночі аромати або унісекс. Нішеві аромати підійдуть для людей, які звикли до перемоги. Вони владні, успішні, їх стиль вишуканий і аромат ПАРФЮМС ДЕ МАРЛІ тому підтвердження.