🇷🇺      🇺🇦

Аромати Bond No 9 (Бонд 9)

Папфуми BOND NO 9 - душа Нью-Йорка

У кожного творця є своя муза, для одного - це морський прибій, для іншого - жіночий образ. Музою для створення парфумерного бренду BOND NO 9 став величезний мегаполіс Нью-Йорк. Його божевільний ритм, яскраві вогні, багатогранність, особлива атмосфера кожного району - знайшли відображення в ароматах від BOND NO 9.

Бонд 9 - це ода конкретної авеню або кварталу міста New York, у кожного парфуму неповторний «характер», але при цьому всі вони мають злегка вловимий загальну ноту і це - енергетика сучасного супермегаполіс.

Творцем запахів BOND NO 9 є Лоріс Рамі. Пропрацювавши 25 років з Annick Goutal і Lancome, вона вирішується на випуск власної продукції. Взявши приміщення по вулиці Бонд, в будинку номер IX, вона відкриває невеликий парфумерний салон. Через кілька років її духи отримують всесвітню славу.

Вся продукція виробляється вручну, з використанням висококонцентрованих компонентів, завдяки чому вони відрізняються гарною стійкістю. Після потрапляння на шкіру парфум зливається з запахом тіла свого власника і створює унікальний шлейф, що дозволяє підкреслити його індивідуальність.