🇷🇺      🇺🇦

Аромати Carolina Herrera (Кароліна Еррера)

Парфуми духи CAROLINA HERRERA - шик і чарівність

Парфуми Кароліна Еррера сповнена розкоші і чарівності, її прекрасно знають люди з хорошим смаком. Молода дівчина сучасного мегаполісу, світська левиця з вищого світу, успішний бізнесмен чи політик - жоден з них не в силах встояти перед шикарними ароматами CAROLINA HERRERA.

У 1980 році Carolina Herrera переїжджає з Венесуели в Нью-Йорк, де відкриває свій лейбл. Завдяки унікальності і витонченості її моделей дизайнер моментально отримує шанувальників з вищого світу, серед її клієнтів навіть перша леді Америки - Жаклін Кеннеді. Сьогодні «люксові» аромати хвилюють і зачаровують серця мільйони людей по всьому світу.

Парфумерна історія бренду почалася в 1997 році, перший однойменний аромат справив величезний ажіотаж, що надихнуло дизайнера на створення цілої колекції парфумів. Над їх створенням працювала не тільки Кароліна, а й найвідоміші парфумери: Альберт Моріллас, Моріс Росель і інші.

Духи CAROLINA HERRERA призначені для жителів великого мегаполісу, які звикли діяти, а не чекати. Такі люди люблять свободу, індивідуальність і розкіш у всьому.