🇷🇺      🇺🇦

Аромати Escentric Molecules (Есцентрик Молекула)

Духи ESCENTRIC MOLECULES (Эсцентрик Молекула) - парфум з феромонами

Можна впевнено сказати, що ESCENTRIC MOLECULES зробив революцію в парфумерному світі. Це перший аромат, що складається з одного моногранного елемента з ефектом феромону. І створив його геніальний парфумер Geza Schoen.

У минулому час Шоен створив безліч легендарних нішевих і люксових парфумів. Він працював з багатьма популярними будинками моди, але в 2005 році випустив аромат під власним брендом. І перший його аромат приніс небувалу успішність. Зараз серед його шанувальників Кейт Мосс, Діта фон Тіз, Наомі Кемпбелл та інші зірки шоу бізнесу.

Унікальність Есцентрик Молекула полягає в тому, що на кожній людині аромат звучить особливо. Справа в тому, що при попаданні на тіло, парфум з'єднується з запахом шкіри і створює свій неповторний запах. ESCENTRIC MOLECULES немов квітка півонії, протягом дня він розкривається пелюстка за пелюсткою і у кожного з них свій аромат.

ESCENTRIC MOLECULES дозволяє підкреслити індивідуальність і харизму. Це парфум для людей, які звикли користуватися всіма принадами життя. Вони лідери, авантюристи і їх перемога незаперечна.