🇷🇺      🇺🇦

Аромати Creed (Крід)

Духи - парфуми Creed

Creed - один з найстаріших брендів. Марка була створена в 1760 році Джеймсом Генрі Крідом. Його парфумерією захоплювалися королі, імператори, герцогині, починаючи c Миколи ΙΙ і закінчуючи королевою Вікторією. В наші дні його продукція продовжує дивувати і розбурхувати, серед шанувальників марки Мішель Обама.

На відміну від більшості парфумерних домів, де на чолі стає більш талановитий парфумер або менеджер, правління в Creed передається у спадок і так вже шосте покоління.

Духи Creed вважаються унікальними завдяки особливій технології. Кожне їхнє творіння - це парфумерна алхімія, магія. Сьогодні розробкою нових ароматів займається Олів'є Крід. Він виготовляє не просто цікаві і захоплюючі аромати, а композиції зі змістом. Кожен його парфум - це повноцінне художнє твір, повне яскравих фарб і чуттєвості.

Парфуми Creed - це аромати для людей, які люблять розкіш у всьому. Вони індивідуалісти, переможці та шанувальники всього прекрасного. Парфуми від Крід - це можливість без зайвих слів показати свій статус і бездоганний смак.