🇷🇺      🇺🇦

Аромати M. Micallef (М. Мікаллеф)

Парфуми M. Micallef

M. Micallef - відомий французький парфумерний бренд, який впевнено займає лідируючі місця на ринку ароматів. Заснований ще в 1996 році, він стрімко розвивається і не перестає радувати поціновувачів елітної парфумерії неординарними новинками.

Історія Мікаллеф, як і всі великі історії, починається з прекрасного - з любові. Мартіна Мікаллеф і Джеффрі Ньюман - подружня пара власників і засновників, які спільними зусиллями створили чудовий бренд. Тільки працюючи в команді у них виходить творити справжні шедеври.

Мартіна відповідає за дизайн, і саме завдяки їй у нас є шанс побачити прикрашені дорогоцінними каменями і розписані вручну флакони, і звичайно ж також доповнити ними свій неповторний образ. Джеффрі створює незабутні аромати, а використання ним тільки натуральних компонентів робить їх такими особливими.

Бренд випускає як жіночі, так і чоловічі аромати, так що кожен зможе підібрати щось для себе. Аромати також розкриваються зовсім по-різному на кожному носієві, а тонкі нотки підкреслюють тільки кращі якості.

Існують різні типи ароматів - від східних з пряними нотками до квіткових зі свіжими і бадьорими. Вони відкривають перед нами світ пригод і чудес, дозволяючи стати частиною незвіданого.

Парфуми M. Micallef - це не просто бренд, який створює аромати! Це бренд, який створює мистецтво!