🇷🇺      🇺🇦

Аромати Tom Ford (Том Форд)

ПАРФУМИ TOM FORD (ТОМ ФОРД) - розкіш і стиль

Попрацювавши зі знаменитими будинками моди, Том Форд в 2004 році відкриває власну марку. Завдяки досвіду і таланту молодого дизайнера, справи у компанії відразу пішли верх, принісши не тільки величезний прибуток, але і тисячі і тисячі шанувальників по всьому світу.

Через два роки компанія відкриває парфумерну лінію, в якій Том міг повністю присвятити себе, адже аромати були його пристрастю. Перший чоловічий аромат був названий на його честь - TOM FORD. Неординарність і краса парфюмированной води вразила самих вибагливих критиків.

Одним з найбільш приголомшливих жіночих ароматів бренду є Black Orchid, випущений в 2006 році. Він зумів моментально завоювати популярність у прекрасної половини людства. Основна нота дивного парфуму - екзотична орхідея, де відчуваються ноти іланг-іланг, лимона, лотоса, фруктів, жасмину, ванілі і амбри. Досить кількох крапель і аромат створює ауру чарівності, шарму і сексуальності.

Парфуми TOM FORD призначений для вольових і успішних людей, їх стиль бездоганний і вишукані аромати без зайвих слів підкреслює їх високий статус.