🇷🇺      🇺🇦

Аромати Moschino (Москіно)

Парфуми MOSCHINO - парфумерія від Москіно для яскравої дружби та частих подій!

Історія метра моди починається з роботи звичайного ілюстратора для модного журналу. Але креативне мислення Франка вимагало свободи, масштабів, і в 1945 році він вирішується на створення своєї особистої колекції модного одягу, так модники з усього світу дізналися, що звичайна і зручний одяг ще може виглядати і дуже вишукано.

Всього через кілька років після відкриття бренду MOSCHINO Франка відкриває власну парфумерну лінію. Перші аромати повністю виправдали очікування шанувальників бренду і були прийняті з захопленням. Нестримна радість, непокірність, чарівність - саме такими акордами були представлені перші аромати від MOSCHINO.

Романтичні духи від MOSCHINO забезпечують жінці ауру спокуси і грайливою безпосередності. Що дозволяє виділити її в натовпі великого міста, де щоденна суєта і божевільний ритм затягує. Кожен парфум MOSCHINO не тільки унікальний своїм запахом, але і флаконом. Як і годиться стилю Москіно, оформлення яскраве, помітне, воно натякає нам на його ексцентричне наповнення.

У парфумерної лінії MOSCHINO представлені і чоловічі аромати. У них звучить сила, енергія, романтизм і звичайно веселощі. Ідеальний парфум для оптимістів і активних людей, які прагнуть бачити життя яскравим.