🇷🇺      🇺🇦

Аромати Giorgio Armani (Джорджио Армані)

ПАРФУМИ GIORGIO ARMANI (Джорджіо Армані)

1975 рік, Італія, сонячне місто Мілан - саме звідси бере свій початок історія світового бренду GIORGIO ARMANI. Після чотирьох років благополучної роботи на батьківщині, компанія починає підкорювати світовий ринок. На початку 80-х керівництво компанії укладає контракт з L'Oreal, що відкриває їм дорогу в світ парфумерії.

У 1982 році кутюр'є Джорджио Армані представляє перший парфум - Aqua di Gio. Духи відрізнялися не тільки незвичайним «характером», а й яскравою свіжістю. Можливо, що саме це і принесло аромату величезну популярність і славу в усьому світі.

Духи і парфумовану воду Джорджіо Армані легко дізнатися, їх основні риси - ніжна легкість, вишуканість, свіжість і чутливість в кожній ноті. Такі духи призначені для романтиків з великої міста. Людей, готових жити повним життям, сприймати життя у всіх її яскравих фарбах.

Жіночі аромати GIORGIO ARMANI відрізняються особливою ніжністю і створюють навколо своєї господині ауру чарівності. Такі жінки з легкістю розбивають чоловічі серця і стають фатальними дамами.

Чоловічі парфуми таять в собі силу, впевненість, розкіш, харизму. Жодна жінка не зможе пройти мимо такого чоловіка зі спокійним серцем.

Аромати GIORGIO ARMANI залучають і розбурхують фантазію сексуальними бажаннями.