🇷🇺      🇺🇦

Аромати Yves Saint Laurent (Ів Сен-Лоран)

ПАРФУМИ YVES SAINT LAURENT (ІВ СЕН-ЛОРАН) - романтика Франції

Перш ніж зайняти високе положення в індустрії моди і стати одним з основних законодавців в ній, Ів Сен-Лоран пройшов довгий шлях. Світ моди майбутній майстер почав відкривати в сімнадцятирічному віці, коли він виконав замальовки олівцем пальто і отримав високі оцінки на престижному конкурсі.

Молода людина проходить курс моди і з задоволенням поринає в вируючу паризьке життя. Завдяки своїм старанням і вродженому таланту майбутній маестро отримує нагороду за нагородою, а також стає молодшим помічником самого Діора.

У 1957 році Діор несподівано помирає і весь вантаж створення нової колекції лягає саме на плечі Іва, і він успішно справляється з цим непростим завданням. Згодом він відкриває свій бренд, і вся Франція беззастережно визнає його законодавцем моди.

Духи є важливим елементом створення ідеального стилю, розуміючи це, Сен-Лоран відкриває власну парфумерну лінію.

Парфуми YVES SAINT LAURENT - це дивовижне поєднання різних стилів, які в поєднанні створюють образ сексуальної, стильною, привабливою і сучасної жінки. Вона без проблем підкорює чоловічі серця і зводить з розуму їх розум фантазіями.

Сьогодні шанувальники парфуму YVES SAINT LAURENT з нетерпінням очікують новинки. Адже кожен новий аромат унікальний, багатогранний, розкішний і, коли здається, що створити найкраще аромат неможливо, YVES SAINT LAURENT доводить зворотне.