🇷🇺      🇺🇦

Аромати Narciso Rodriguez (Нарцисо Родрігес)

Парфуми NARCISO RODRIGUEZ

Нарцисо Родрігес - один з успішних і талановитих дизайнерів Америки. Він отримав безліч нагород в фешн-індустрії. Його яскраві колекції і захоплюючі аромати сприймаються публікою із захопленням.

Свою кар'єру Нарцисо починав помічником дизайнера. Закінчивши школу мистецтв, він зумів попрацювати з такими знаменитими будинками як DKNY, Calvin Clein, Ann Clein. І в 1995 році стає на чолі Cerruti. Його моделі користувалися величезним успіхом, тому кілька років по тому Нарцисо відкриває власний бренд. З того дня все його покази - це справжнє свято в світі моди.

У 2004 році талановитий дизайнер вирішує запустити парфумерну лінію, де звучала б чутливість, ніжність, вишуканість і сексуальність. Його перший парфум - Narciso Rodriguez For Her, в ароматі зливалися квіткові акорди, з м'якими деревними нотами, а сексуальність додавали мускус і амбра. З тієї пори привабливий мускус став одним з найулюбленіших запахів NARCISO RODRIGUEZ, він присутній майже в кожному чоловічому і жіночому парфум.

Сьогодні NARCISO RODRIGUEZ представлена ​​різноманітними ароматами, але кожен з них скарб. Вони розкішні, спокусливі, чарівні, вони розбурхують фантазію, закликають до дії.